Славетна плеяда Сумщини

Віртуальний календар бібліотеки коледжу СНАУ


13
De
Волонтерство. 5 грудня - відзначався Всесвітній день волонтера
13.12.2014 23:48

Волонтери - люди всіх віків і професій з різних сфер і прошарків суспільства, які віддають частину своїх сил, часу, знань на благо інших людей і суспільства в цілому. 
Уряди більш ніж 80-ти країн, у число яких входять і найбільш розвинені країни світу, визнали і сприяють розвиткові у своїх країнах національного волонтерського руху, розглядаючи його як діючий інструмент розвитку суспільства. Сьогодні волонтерський рух має глобальний характер.

 

"Власне, як працює сучасний волонтер? Способів допомагати є чимало: від допомоги у проведенні масових заходів, акцій до індивідуальної підтримки. Збір коштів на лікування, прилаштування бездомних тварин, привітання малечі в дитячих будинках, рятування життя бійців - справа рук волонтерів", - уривок із статті Т.Юхти "Янголи із великим серцем" ("Сумщина, 2014 № 49).

        Мабуть, ніколи волонтерство не було так поширене в нашій країні як зараз. Ми самі творимо свою історію, допомагаючи бійцям  у зоні АТО. Так, "У Сумському Кадетському корпусі волонтери продовжують виготовляти "сніжні" сітки для маскування техніки, окопів, блокпостів, а також маскувальні костюми типу "кікімора" для військових, які перебувають у зоні АТО" (Оксана Романенко, "Маскувальні сітки рятують життя")

        Давайте приєднаємося до цього руху. Волонтери чекають охочих допомогти плести сітки з 9 до 19 години у будні та до 17 години у вихідні.

       Ознайомитися з публікаціями про волонтерів Сумщини можна з наступних публікацій:

 

Юхта, Тетяна "Янголи із великим серцем/ Т.Юхта// Сумщина.- 2014.- 10 грудня .- С.13

Романенко, Оксана Маскувальні сітки рятують життя/ О.Романенко//Сумщина.- 2014.- 10 грудня.- С.13

 

Comments

Make your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!