Славетна плеяда Сумщини

Віртуальний календар бібліотеки коледжу СНАУ


31
Oc
Це цікаво! Прочитайте про послідовницю Паші Ангеліної!
31.10.2014 10:21

                                                                                                    Шановні читачі!

                Хочу познайомити вас з цікавою, на мою думку, статтею з газети "Сумщина"-  "Слід на землі", присвячену послідовниці знаменитої Паші Ангеліної, яка проживає у Веселому Путивльського району! До речі, на сторінках краєзнавчих видань Сумщини ми можемо знайти багато корисного, пізнавального  із життя відомих і не дуже відомих, але цікавих  особистостей нашого краю. Періодичні видання для бібліотек (особливо невеликих) - це як ковток свіжого повітря, зустріч з цікавинками, якими можна поділитися з користувачами, особливо у зв'язку з відсутністю нових надходжень  книг у бібліотечні фонди. На сторінках нашого віртуального календаря ми будемо вас знайомити з такими публікаціями, присвяченими історії нашого краю, знаменним датам, видатним і цікавим особистостям.

             Стаття В.Чернова знайомить нас з однією із 200 тисяч жінок, які відгукнулися на заклик Паші Ангеліної: "Сто тисяч подруг - на трактор!" - Анастасією Кирилівною Зуєвою. Вона пропрацювала на тракторі 2 роки і 5 місяців. "...А мене послали навчатися на тракториста. Два місяці провчилася, все на "п'ятірки" здала, а тракторів нема. То мене спочатку поставили обліковцем на тракторну бригаду. А там і машини прийшли, і мене посадили на ХТЗ. Снаряди рвуться, а я орю. Вовки бігають, мишей ловлять - а я орю. Сама-самісінька в полі... Нас, трактористок, четверо було. А чоловіків у тракторній бригаді мали лише двох..."

           Як склалася доля цієї дивовижної жінки Анастасії Кирилівни - "трактористки, мулярки, та й просто красуні" прочитайте, будь ласка, у 42-му номері газети "Сумщина", яку ви знайдете у читальній залі бібліотеки!

          Про святкування 95-літнього ювілею відомого земляка (з Охтирки) - журналіста і шахіста - Льва Капусти - стаття Н.Заїкіної, яку ви прочитаєте  у цьому ж номері "Сумщини" на с.4

         

Comments

Create your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!